Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Aktualności

NIE dla przekopania Mierzei Wiślanej

Polski Klub Ekologiczny uważa, że budowa kanału przez Mierzeję Wiślaną jest szkodliwa dla środowiska, i złożył wniosek do Komisji Europejskiej, aby negatywnie zaopiniowała koncepcję kanału. Rząd przekonany jest jednak, że decyzja będzie pozytywna.
dowiedz się więcej

Finisaż wystawy w Siedlcach

15 stycznia 2016 roku odbył się w Muzeum Regionalnym w Siedlcach finisaż (w przeciwieństwie do wernisażu spotkanie przed końcem ekspozycji) wystawy prac Teresy Szczurowskiej-Buchczewej połączony z promocją wydanego przez nią albumu. Pani Teresa jest od wielu lat czynną osobą działającą w szeregach Koła PKE "Podlasie" w Siedlcach. Nestorka skończyła właśnie 85 lat. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że jest wśród nas.
dowiedz się więcej

Z niezapominajką w tle ...

26 stycznia 2016 r. (wtorek) o godzinie 17:00 w auli przy Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach, ul. Asłanowicza 2 odbędzie się organizowane przez Koło "Podlasie" spotkanie z dr. Ryszardem Kowalskim z Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego na temat „Z niezapominajką w tle – historia i dokonania Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach”. Serdecznie zapraszamy.
dowiedz się więcej
Medal Polskiej Niezapominajki
Strona 39 z 44