Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Aktualności

Udział społeczeństwa w transformacji niskoemisyjnej jest konieczny!

Na konferencji poświęconej planowaniu ograniczania emisji gazów cieplarnianych oraz innych zanieczyszczeń powietrza eksperci podkreślali potrzebę większego zaangażowania społeczeństwa w podejmowanie decyzji na szczeblu lokalnym.
dowiedz się więcej

KONFERENCJA Rola obywateli w rozwoju gospodarki niskoemisyjnej

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą planowaniu działań na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych oraz innych zanieczyszczeń powietrza. Podczas wydarzenia zostaną omówione wyzwania i korzyści związane z rozwojem gospodarki niskoemisyjnej na szczeblu lokalnym oraz sposoby angażowania obywateli w ten proces.
dowiedz się więcej

Encyklika LAUDATO SI`- Dyskusja w Siedlcach

9 marca 2016 roku (środa) zapraszamy do Siedlec na spotkanie organizowane przez Koło PKE "Podlasie" o problemach poruszanych w Encyklice Ojca Świętego Franciszka "LAUDATO SI`. W trosce o wspólny dom", zwanej potocznie "ekologiczną". Spotykamy się tradycyjnie w auli przy Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach, ul. Asłanowicza 2. Przewidziane dwa terminy: o godz. 12:00 dla młodzieży szkolnej - uczniów klas III gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, o godz. 17: 00 dla indywidualnych uczestników. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Chcemy podyskutować o problemach dotyczących nie tylko katolików. Zachęcamy do organizowania podobnych spotkań przez Koła i Okręgi PKE w całej Polsce.
dowiedz się więcej
Strona 38 z 44